A320M-A PRO AMD A320 2*DDR4 4*SataIII skAM4 DVI/HDMI mATX

110.00EUR

Spedizione sempre gratuita

110 punti accumulati

Da inserire:
  • Modello: 90MB11M0-M0EAY0 02 2021
  • Peso spedizione: 5kg.
  • 1 disponibilità in magazzino
  • Prodotto da: MSI

Albanese  idioma

Pro WS X570-ACE AMD X570 4*DDR4 2*M.2 4*SataIII skAM4 2*GLAN HDMI/DP ATX 90MB11M0-M0EAY0
EAN: 4718017322713
Asus Pro WS X570-ACE është një motherboard i bazuar në AMD me mbështetje për procesorët me socket AM4. Mbështet deri në 4 DDR4 RAM slots me deri në 128GB dhe është i pajisur me 6 porte SATA III, 4.0 16x pci-express slots Produkt
Lloji i motherboard
Mbështetja e CPU
Socket AM4
Motherboard-ët CPU AMD X570 janë të pajtueshme me procesorët AMD Series 2000 dhe
3000. Me përjashtim të atyre të serisë së vitit 2000 me kartë grafike të integruar
N° CPUS I MBËSHTETUR 1
Chipset
Modeli X570
Platforma AMD
Kujtime
Slot Numër 4
Lloji i moduleve DDR4
Max Expansion 128GB
Kanali i Kujtesës Dual
Audio
Modeli Realtek ALC S1200A 8-Channel High Definition
Teknologjitë audio me definicion të lartë
Slot
PCI-Ex 4.0 x1 1
PCI-Ex 4.0 x16 3
Lidhje LAN
Intel Realtek® RTL8117® I211-AT
Portet LAN 2
10/100/1000Mbps Po
Lidhës I/O
Lidhësit Audio të panelit të përparmë 1
Lidhësit e panelit të përparmë 1
M.2 1 x M.2 Socket 3 me M Key, tipi 2242/2260/2280/22110 mbështetja e pajisjeve të ruajtjes (SATA mode & X4 P
IE mode) 1 x M.2 Socket 3 me M Key, lloji 2242/2260/2280 pajisje magazinimi mbështetje (PCIE mode vetëm)
Lidhësit E Ventilatorit CPU 1
OPT Fan 1 CPU
Lidhësit e ventilatorit të sistemit 3
Lidhës i pompës së ujit 1
USB 2.0 2
USB 3.2 Jan 1 2
SATAIII 4
Butoni i fuqisë 1
24-pin ATX 1
8-pin ATX 12V 1
4-pin ATX 12V 1
Pastroje CMOS 1
I/O e pasme
USB 3.2 Tipi C 1
USB 3.2 Jan 1 2
USB 3.2 Jan 2 4
LAN (RJ45) 2
5 x audio jacks audio
Optike S/PDIF jashtë 1
HDMI 1
Shfaq portin 1
Formati
Standard ATX
Dimensionet 30.5cm x 24.4cm

Prodotto a catalogo dal 04 marzo 2021.

Produttori

Chi è Online

Attualmente vi sono 29 ospiti online.
Effettua la registrazione a PayPal e inizia ad accettare pagamenti tramite carta di credito immediatamente.